Logo Miasta i Gminy Torzym

Nowi sołtysi w Garbiczu i Boczowie

Aleksander Wroński nowym sołtysem Boczowa, a Marta Simonienko-Ostrowska - Garbicza. Takie były decyzje społeczności tych dwóch miejscowości podczas spotkań wyborczych.

Zarówno w Garbiczu, jak i Boczowie trzeba było przeprowadzić wybory uzupełniające - na funkcję sołtysa, ale także do rad sołeckich.

Mieszkańcy dokonali wyboru swoich przedstawicieli:

Sołectwo Boczów

Sołtys – Aleksander Wroński

Rada Sołecka (uzupełnienie składu) – Marcin Niekrasz

Sołectwo Garbicz

Sołtys – Marta Simonienko-Ostrowska

Rada Sołecka (uzupełnienie składu) – Elżbieta Głębowska oraz Agata Oleszczuk-Czyż

Serdecznie gratulujemy wybranym przedstawicielom i życzymy powodzenia w realizacji działań na rzecz mieszkańców oraz dalszego rozwoju swoich sołectw.

Wybory sołtysa - Garbicz

Wybory sołtysa - Garbicz - Marta Simonienko-Ostrowska w towarzystwie pani burmistrz

Wybory sołtysa Boczowa - Aleksander Wroński w towarzystwie burmistrz Torzymia i przewodniczącego Rady Miejskiej

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności