Logo Miasta i Gminy Torzym

Profilaktyka chorób cywilizacyjnych

Serdecznie zapraszamy na cykl nieodpłatnych zajęć w świetlicach wiejskich, poświęconych tematom zdrowotnym i profilaktyce chorób cywilizacyjnych.

Schorzenia związane z rozwojem cywilizacji i współczesnym stylem życia (cukrzyca, otyłość).

W programie:

  • prezentacja i wykład (ok. 60 minut),
  • dla chętnych: akupunktura (max 3 osoby) i skan diagnostyczny NLS (max 1 osoba).

Czego się dowiesz?

  • Czym są choroby cywilizacyjne i jakie są ich przyczyny.
  • Jak obliczyć BMI i jak go rozumieć.
  • Jak zapobiegać cukrzycy i otyłości.
  • Jak wrócić do zdrowia – dieta, ruch i praktyczne porady.

Harmonogram spotkań – świetlice wiejskie:

7.7.2025

  • BIELICE – 15:30
  • LUBÓW – 17:30

8.7.2025

  • PNIÓW – 15:30
  • GARBICZ – 17:30

14.7.2025

  • MIERCZANY – 15:30
  • GĄDKÓW WIELKI – 17:30

15.7.2025

  • DRZEWCE KOLONIA – 15:30
  • KORYTA – 17:30

17.7.2025

  • PRZEŚLICE – 15:30
  • WALEWICE – 17:30

Zajęcia poprowadzi: Joanna Szczerbin – Centrum Diet-Pol.

Spotkania finansowane przez Urząd Miasta i Gminy Torzym.

Profilaktyka chorób cywilizacyjnych - terminarz spotakań

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia