Logo Miasta i Gminy Torzym

Powiatowe obchody Dnia Strażaka

W piątek 22 maja 2026 r. Burmistrz Miasta i Gminy Torzym, Ewelina Niwald-Brzuśnian uczestniczyła w powiatowych obchodach Dnia Strażaka. Uroczystości te - podobnie jak wcześniej uroczystości gminne i wojewódzkie - były okazją do wspólnego świętowania, podziękowania strażakom za codzienną służbę oraz wyróżnienia druhów za ich zaangażowanie, poświęcenie i gotowość do niesienia pomocy mieszkańcom.

W gronie wyróżnionych przy tej okazji odznaczeniami znaleźli się także strażacy z gminy Torzym:

  • Maciej Radziszewski „Krzyż Rycerski” Za Męstwo, Ratowanie Życia i Ochronę Mienia,
  • Mariusz Czapliński – Srebrny Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa,
  • Zdzisław Bednarczyk – Złoty Znak Związku OSP RP,
  • Marek Niedziela – Złoty Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa,
  • Jarosław Borkowski-Beszta – Srebrny Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa,
  • Patryk Sałęga – Srebrny Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa,
  • Paweł Gralikowski – Brązowy Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa,
  • Mariusz Siewierski – Brązowy Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa,
  • Maciej Wolak – Brązowy Medal Za Zasługi dla Pożarnictwa,
  • dh Patryk Tomaszewski – Odznaka Świętego Floriana „Za Zasługi dla Społeczności Lokalnej”, wręczona podczas Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka w Sulęcinie przez Lubuskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Powiatowe obchody dnia strażaka 2026 z udziałem burmistrz Torzymia

Powiatowe obchody dnia strażaka 2026 w Sulęcinie

Powiatowe obchody dnia strażaka 2026 w Sulęcinie

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności