Nowi sołtysi w Garbiczu i Boczowie
Aleksander Wroński nowym sołtysem Boczowa, a Marta Simonienko-Ostrowska - Garbicza. Takie były decyzje społeczności tych dwóch miejscowości podczas spotkań wyborczych.
Zarówno w Garbiczu, jak i Boczowie trzeba było przeprowadzić wybory uzupełniające - na funkcję sołtysa, ale także do rad sołeckich.
Mieszkańcy dokonali wyboru swoich przedstawicieli:
Sołectwo Boczów
Sołtys – Aleksander Wroński
Rada Sołecka (uzupełnienie składu) – Marcin Niekrasz
Sołectwo Garbicz
Sołtys – Marta Simonienko-Ostrowska
Rada Sołecka (uzupełnienie składu) – Elżbieta Głębowska oraz Agata Oleszczuk-Czyż
Serdecznie gratulujemy wybranym przedstawicielom i życzymy powodzenia w realizacji działań na rzecz mieszkańców oraz dalszego rozwoju swoich sołectw.




